Miss Graatsia 2015

Viimsi Kooli VI Miss Graatsia on Lisanna Põlluaas (9a). Printsessid Elis Lemberg ( 9b) ja Hanna Näks (10hm/ms).

Võistlused toimusid kahes vanusegrupis.
7.- 8. klassi tütarlaste seas:
I KOHT 8e vabakavaga, koosseisus: Liisbeth Kaarus, Aasa Marta Kaasik, Marie Cathleen Kilp, Sigrid Kotkas, Loora Kumar, Ave-Mai Larin, Ketter Murrut, Elise Müür, Laura Lisa Rikkand, Kertu Saul, Marelle-Merita Seren, Nika Brett Udras.

II KOHT 8cs lindikavaga, koosseisus: Mia Aljamaa, Kristina Hanson, Maria Ivask, Jaleen Jaanimäe, Jasmiin Jaanimäe, Marta Katmann, Anna Ida Viola Leipalu, Helena Grete Lillepalu, Maarja-Liis Lõo, Meili Mariin Jalakas, Elina Vimb.

III KOHT 7d 7f 7g pallikavaga, koosseisus: Kristina Jelõkova, Rebecca Järna, Grete Kadak, Laura Kim, Luisa Klaar, Lisette Koitla, Melani Lember, Laura Gertrud Lill, Annabel Maidre, Maria Helena Seppik, Marleen Tedremäe, Stiina Tolli, Caroline Varak, Johanna Viherpuu, Liis-Carmen Õispuu.

7.- 8. klassides osales 11 võistkonda.

9.-11. klasside neidude seas:
I KOHT 9a vaba,-lindi- ja rõngakavaga, koosseisus: Eliis Jõgioja, Gertrud Kaasik, Nora-Liis Köster, Erely Lutsu, Pille Pappel, Brigita-Liisa Piipuu, Johanna Poksi, Lisanna Põlluaas, Helene Adele Rinne, Pia Kai Sild.

II KOHT 9b vaba- ja lindikavaga, koosseisus:
Christin Liis Krass, Elis Lemberg, Danielle Lisbeth Mäemets, Maria Mängel, Liis Saarepere, Kirke Marta Süld, Grettel Vildmaus.

III KOHT 11b rõngakavaga, koosseisus:
Maris Alev, Elisabeth Laanemets, Anette Leis, Karmen Müller, Lilith Napp, Kadri Orumaa, Doris Remmet, Brigitta Rosin, Marie Loreen Ränisoo, Maja Simišić, Saara-Samantha Steinberg, Johanna Varik, Liisa Johanna Viikna.

9.-11. klassides osales 9 võistkonda