Viimsi kooli töövarjud Turenki põhikoolis

20.- 22. jaanuarini on 3 Viimsi kooli õpetajat Erasmus+ projekti "21. sajandi õpetaja" raames töövarjudeks Turenki põhikoolis Soomes. Üks põnev vaatlusobjekt on 7. pilootklass, kus õpitakse ainult tahvlite ja e-õpikutega. Samuti jälgivad nad õpetajatevahelist koostööd, õpilaste individuaalset toetamist ning võõrkeele õpetamise metoodikat. Töövarjud saavad osa tundidest ja koosolekutest ning uurivad õppekavaga seonduvat. Nende kogemused, mõtted ja ideed, mida ka Viimsi koolis rakendada, saavad ülevaatena kirja töövarjujärgselt projekti koolitusblogisse ning neid jagatakse ka kogemuste kojas teiste kolleegidega.