Õppetöö
Kool kiidab
Kasulikud lingid

Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor

Laupäeval, 24. jaanuaril toimus Saku Gümnaasiumis üleriigilise keemiaolümpiaadi piirkonnavoor. Viimsi Kooli 8e klassi õpilane Marelle-Merita Seren (juhendaja Peeter Sipelgas) saavutas 8. klasside arvestuses III koha ja 9. klasside arvestuses saavutas III koha 9d klassi õpilane Paul Silm (juhendaja Hille Eek).
Viimsi Kooli esindasid veel:

Sten Erik Prohhorov 8e (juhendaja Peeter Sipelgas), Laura Lisa Rikkand 8e (juhendaja Peeter Sipelgas), Rebecca Pärtel 8a (juhendaja Hille Eek), Teet Simson 8a (juhendaja Hille Eek), Merilyn Litvinov 8a (juhendaja Hille Eek), Karl-Oscar Piipuu 9a (juhendaja Hille Eek), Armin Egert Lelle 9d (juhendaja Hille Eek), Theodor Kasper Vallikivi 9b (juhendaja Hille Eek), Martin Sepp 9c (juhendaja Hille Eek), Stenver Pärn 9c (juhendaja Hille Eek), Maria Mängel 9b (juhendaja Hille Eek), Pamela Abreldaal 10ml (juhendaja Hille Eek) ja Ann-Katriin Kelder 10ml (juhendaja Hille Eek).