Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Näitering Eksperiment pälvis laureaaditiitli

23.-24. jaanuaril toimus Jõgeval üleriigiline luuleteatrite festival „Tuulelapsed“, kus sel aastal osales rekordarv truppe - 26 näiteringi üle Eesti. Sel korral oli teemaks „Mõtelda on mõnus“ ning oma lavastuse kokku seadmisel võis kasutada vaid Hando Runneli luuletusi. Viimsi Kooli näitetrupp EKSPERIMENT pälvis laureaaditiitli lavastusega „Maailm on päris, aga päris ongi mängult“. Juhendaja Külli Täht.

Näitlejapreemiad anti duetipaaridele:

Heleriin Lass 8.f -Ott Salla 9.d

Joosep Pajus 9.a – Pia Kai Sild 9.a

Terve trupi koosseis: Emili Kelle, Emily Bruus, Krevon Alet-Märtson, Eliisabel Jõela, Getriin Kotsar, Iris Alev, Elisabeth Madisson, Linda Sootak, Alex Paul Pukk, Heleriin Lass, Pilleriin Väster, Joosep Pajus, Pia Kai Sild, Eliis Jõgioja, Ott Salla, Triinu Roosna, Johann Hermlin.