Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Viimsi valla kultuuripreemiad ja Harjumaa Kultuuripärl

23. jaanuaril kuulutati välja ja anti üle Viimsi valla 2014. aasta kultuuripreemiad. Kokku tunnustati silmapaistvate saavutuste-tegevuste eest erinevates kultuuritegevuse valdkondades maailma-, eesti- ja kohalikul tasandil, lisaks noorte kategooria tegevused muusika- alal ja noorsoo tegevuse kategoorias. Viimsi kooli õpetajatest said preemia Külli Talmar kui aasta teatrilavastaja Laidoneri etenduse "Ma vaatan maailma igaviku aknast" eest ja Maido Saar kui aasta tantsuedendaja panuse eest Eesti ja Viimsi laste, noorte ja täiskasvanute tantsuõpetusse. Lisaks on Maido Saar pälvinud Harju Maavalitsuse Kultuuripärli tiitli viljaka loomingulise tegevuse ja rahvatantsuliikumise arendamise eest nii Harjumaal kui ka laiemalt üle Eesti. Harjumaa ekspertgrupi preemia pälvis ka Margit Võsu laulu-ja tantsupeo korraldamise eest. Palju õnne!