Teaduslahing 2015

Teisipäeval, 27. jaanuaril toimus Saue Gümnaasiumis Teaduslahing 2015, mille eestvedajaks on Eesti Maaülikooli projekti "Elus teadus" noored teadlased. Võistlemas oli 15 kolmeliikmelist võistkonda Harjumaa koolidest. Võistlejatel tuli ära lahendada 5 igapäevaelus ette tulevat probleemi läbi katsetamise ja meeskonnatöö. Viimsi Kool oli esindatud Teaduslahingus kahe võistkonnaga: I võistkond Armin Evert Lelle (9d), Ott Salla (9d) ja Paul Silm(9d)  ning II võistkond Merilin Radvilavićius (7a), Marelle-Merita Seren (8e) ja Laura Lisa Rikkand (8e). Eelvooru tulemused selguvad järgmise nädala jooksul. Igast maakonnast pääseb finaali parim võistkond. Projekti vedasid õpetajad Hille Eek ja Peeter Sipelgas.