Ingliskeelse kõnevõistluse esikoha võitja on Merilyn Sepp!

Neljapäeval, 29. veebruaril, toimus Viimsi koolis juba kuuendat korda ingliskeelse kõnevõistluse koolivoor. Sel korral peeti kõnesid teemal "To Be Ignorant of the Past is to Remain a Child". Osalesid 10., 11. ja 12. klassid (kokku 9 kõnelejat). Taas tuleb kiita kõigi kõnelejate kõrget keeletaset ning tunnustada julguse eest, mida nõuab avalik esinemine. Võitjaks osutus Merilyn Sepp (10. klass) (kõnega Reading as Many Pages of the World as Possible, juhendaja Merike Kaus). Paremuselt teiseks jäi Isabel Kärtner (11.klass) (kõnega The Power of Words, juhendaja Merike Kaus). Kolmas koht läks sel aastal jagamisele ja kuulub Hans-Joosep Hansonile (10. klass) (kõnega Thanks, Bully!, juhendaja Merike Kaus) ja Brigitta Rosin’ile (11.klass) (kõnega Who Am I Living For?, juhendaja Merike Kaus).

Žürii andis välja ka kaks eriauhinda: Marie Elisabeth Jürimäele (10. klass) (kõnega How to Survive?, juhendaja Merike Kaus) väga väljendusrikkalt esitatud ja suurepärase sõnavaraga kõne eest ja Kriss-Stina Vaidlale (11. klass) (kõnega Can We Be Happy Without Eating Yellow Paint?, juhendaja Merike Kaus) kõige originaalsema pealkirjaga kõne eest.

Žüriisse kuulusid Mirjam Mätlik, Liisi Leppik ja Sirli Mändla.

Erikülalistena olid žüriisse kutsutud Viimsi Kooli vilistlane Kelly Toode (kes mõni aasta tagasi võitis vabariiklikus kõnevõistluse voorus II koha) ja Briti suursaadik Eestis Hr Christopher Holtby (kes pidas 14. jaanuaril Viimsi koolis loengu kõnepidamisest).

Kaks parimat võistlejat lähevad edasi vabariiklikule kõnevõistlusele.

Täname kõiki kõnelejaid, žürii liikmeid, juhendajat ja publikut ning palju õnne võitjatele!