Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Harjumaa koolinoorte 2015. aasta meistrivõistlused teatesuusatamises

Reedel, 30. jaanuaril toimusid Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses Harjumaa 2015. aasta koolinoorte meistrivõistlused teatesuusatamises. 6.-7. klasside tüdrukute arvestus saavutas Viimsi Kooli I võistkond koosseisus Brita Peerna 6g (juhendaja Sirje Vigla), Karoliina Konno 6g (juhendaja Sirje Vigla), Eva-Maria Pajuri 6g (juhendaja Kirke Aitsen) ja Eliisabet Kool 5f (juhendaja Sirje Vigla) I koha ning samas vanuserühmas saavutas Viimsi Kooli II võistkond III koha koosseisus Annabel Penu 6b (juhendaja Sirje Vigla), Eva Katarina Tambets 6g (juhendaja Sirje Vigla), Railin Viik 6b (juhendaja Sirje Vigla) ja Elisabeth Valt 6b (juhendaja Sirje Vigla).

Viimsi Kooli esindasid veel Aaron Kobin 6b (juhendaja Eha Rünne), Aleksander Pajuri 6g (juhendaja Eha Rünne), Rasmus Siitam 6a (juhendaja Eha Rünne), Erko Elbrecht 5f (juhendaja Eha Rünne), Kaspar Kallaste 2d (juhendaja Kirke Aitsen), Jaan Artur Pott 4c (juhendaja Mirkko Kiiss), Steven Ernits 4e (juhendaja Eha Rünne) ja Jordan Kobin 1d (juhendaja Rain Jääger).
Õpilasi saatis Ave Ojasoo.