Õppetöö
Kool kiidab
Kasulikud lingid

Üleriigilise füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor

Laupäeval, 28. veebruaril toimus Viimsi Koolis üleriigilise füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor. 8. klasside arvestuses saavutas Janar Velleste 8e (juhendaja Ingrid Rõigas) II koha, 9. klasside arvestuses Paul Silm 9d (juhendaja Erkki Piisang) IV koha ja 11. klasside arvestuses Kristjan Süvaorg 11b (juhendaja Ingrid Rõigas) IV koha.

Viimsi Kooli esindasid veel Teet Simson 8a (juhendaja Ingrid Rõigas), Meeli-Mari Napp 8f (juhendaja Ingrid Rõigas), Martin Sepp 9c (juhendaja Ingrid Rõigas), Ott Salla 9d (juhendaja Erkki Piisang), Stenver Pärn 9c (juhendaja Ingrid Rõigas), Sten Raud 9f (juhendaja Ingrid Rõigas), Anton Osvald Kuusk 9e (juhendaja Erkki Piisang), Sten-Jan Sarv 9e (juhendaja Erkki Piisang), Tanel Reigo 9a (juhendaja Ingrid Rõigas), Mikael Ristmets 9a (juhendaja Ingrid Rõigas), Armin Evert Lelle 9d (juhendaja Erkki Piisang) ja Kristjan Süvaorg 11b (juhendaja Ingrid Rõigas).