Teadmiseks lapsevanematele, kelle lapsed lähevad 1. septembril 2015. aastal esimesse klassi

Taotluse I klassi astumiseks saab esitada 1.–31. märtsini elektrooniliselt veebikeskkonnas (saadaval Viimsi valla kodulehel alates 1. märtsist).
Juhul kui koolikohustusliku õpilase sissekirjutus Viimsi valda on hilisem kui käesoleva aasta 1. veebruar, saab taotluse esitada digitaalselt allkirjastatult e-mailile haridus@viimsivv.ee või tuua paberkandjal Vallavalitsuse infolauda (E-N 8:30-19:00, R 8:30-17:00).
Link elektroonilisele avaldusele ning taotluse blankett on saadaval Viimsi valla kodulehel hariduse menüüvaates.www.viimsivald.ee/haridus-4/