Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Õppetöö
Tundide toimumisajad
Õppeperioodid 2018/19
Koolivaheajad
T.O.R.E. programm
VeniVidiVici programm
KiVa programm
Kool kiidab
Kasulikud lingid

  Otsing
Täppisotsing  

Harjumaa koolidevahelised sisekergejõustiku meistrivõistlused

Kolmapäeval, 11. märtsil toimusid Harjumaa 2015. aasta koolidevahelised sisekergejõustiku meistrivõistlused. Viimsi Kooli õpilane Martin Luts 9d (juhendaja Ahmed Porkveli) jäi jagama kõrgushüppes 8.-9. klasside arvestuses II-IV kohta. Teet Simson 8a (juhendaja Mirkko Kiiss) saavutas 8.-9. klasside arvestuses kaugushüppes III koha.
Viimsi Kooli esindasid veel:

Gerli Lang 9c (juhendaja Marika Seppor)
Darijus Jurs 4d (juhendaja Eha Rünne)
Oskar Mikk Ollis 4a (juhendaja Eha Rünne)
Gregor Lehtmets 4a (juhendaja Eha Rünne)
Helena Papstel 5d (juhendaja Sirje Vigla)
Sandra Papstel 5d (juhendaja Sirje Vigla)
Karl Mihkel Seenmaa 8d (juhendaja Ahmed Porkveli)
Heinrich Tilk 8a (juhendaja Mirkko Kiiss)
Mattias Kala 6c (juhendaja Eha Rünne)
Sander Saluste 8d (juhendaja Ahmed Porkveli)
Iris Alev 7g (juhendaja Kirke Aitsen)
Arlo Talmar 11a (juhendaja Ahmed Porkveli)
Andriin Tori 8b (juhendaja Eha Rünne)
Maris Alev 11b (juhendaja Marika Seppor)
Maria Ivask 8c (juhendaja Eha Rünne)
Mari-Ann Veermäe 8c (juhendaja Eha Rünne)
Mihkel Lennuk 12 b (juhendaja Mirkko Kiiss)
Gerli-Claudia Kuldsaar 10ms (juhendaja Eha Rünne)
Ranette Karu 10ml (juhendaja Eha Rünne)
Henri Saat 9a (juhendaja Ahmed Porkveli)
Kaarel Taavet Saretok 9a (juhendaka Ahmed Porkveli)
Emil Orub 11a (juhendaja Mirkko Kiiss)
Kerstin Maipuu 8d (juhendaja Eha Rünne)
Rasmus Kala 8e (juhendaja Ahmed Porkveli)
Sten Muinast 6a (juhendaja Eha Rünne)
Marleen Tedremäe 7g (juhendaja Marika Seppor)
Marten Mätlik 6b (juhendaja Marika Seppor)
Maris Ilves 5b (juhendaja Sirje Vigla)
Anna Kink 5c (juhendaka Sirje Vigla)
Markkus Mätlik 7f (juhendaja Mirkko Kiiss)

Õpilasi saatsid õpetajad Eha Rünne ja Sirje Vigla.