Goethe Instituudi mäng “Autobahn“ Viimsi Koolis

Neljapäev, 12. märts oli 4. klassi õpilastele põnev päev! Goethe Instituut korraldas Saksamaad ja saksa kultuuri ning keelt tutvustava mängu “Autobahn“ ehk kiirtee. Väikeste võistkondadena ühest linnast teise liikudes koguti kilomeetreid ning viktoriinipunkte. Kokku tuli läbida 17 tuntud linna, igas paigas tuli lahendada erinev teadmisi, nutikust või osavust pakkuv ülesanne. Ülesannete lahendamisega saadi infot Saksamaa majanduse ja ettevõtluse, teadusarengu, hariduse ning kultuuri kohta. Täheldati, et saksa keele oskus ning kultuuri ja traditsioonide tundmine avardab silmaringi ja võimalusi. Loodame, et see teadmine ja kogemus aitavad 4. klassi õpilastel langetada tulevikku suunatud otsust B-keele valikul.