Õppetöö
Kool kiidab
Kasulikud lingid

Harjumaa 4.-6. klasside matemaatikaolümpiaad

Reedel, 6. märtsil toimus Maardu Gümnaasiumis Harjumaa 4.-6. klasside matemaatikaolümpiaad. 4. klasside arvestuses saavutas Karl Kukk 4d (juhendaja Annika Estna) III koha. Viimsi Kooli esindasid olümpiaadil Karl Martin Kaasik 4a (juhendaja Merle Sepp), Patrik Tamm 4c (juhendaja Kristiina Agu), Artur Kaal 4e (juhendaja Jaanika Pärnamägi), Susann Vahe 5a (juhendaja Merike Sepp), Robin Aabreldaal 5b (juhendaja Annika Estna), Philip Paśkov 5c (juhendaja Jana Tiits), Anna Katriin Iro 5f (juhendaja Merike Sepp), Kevin Sults 6e (juhendaja Eva Vihmaru), Sten Muinast 6a (juhendaja Heli Piirmann) ja Hannah Kurm 6a (juhendaja Heli Piirmann).