Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Avaleht
Andmekaitse tingimused
Koolivormi tellimine
PAKUME TÖÖD
Päevakava
Eelkool ja mängukool 2019/2020
Õppekava
Õpetajate konsultatsiooniajad
Õpilaspilet
Videod

  Otsing
Täppisotsing  

ITLi algatuse "Reaalainetega edukaks" raames käisid koolis seitse külalisõpetajat

Eesti Infotehnoloogia Liidu ja Tagasi Kooli koostööst alguse saanud algatuse "Reaalainetega edukaks" raames käisid eelmisel nädalal külas seitse külalisõpetajat, kes viisid läbi tunde erinevates klassides alates 7. kuni 11. klassini.

Neli külalisõpetajat (Anneli Heinsoo, Andres Vändrik, Julia Labunets, Oliver Ainsalu ja Fred Viidul) tulid kooli IT ettevõttest Tieto Eesti AS. Nemad rääkisid, kuidas matemaatika aitab kaasa IT valdkonnas tegutsemisele, milline on piir virtuaal ja reaalmaailma vahel ning viisid läbi miniatuurse planeerimismängu erinevatest rollidest, mis esinevad IT ettevõttes. Tiia Sõmer Tallinna Tehnikaülikooli IT teaduskonnast andis 7. klassides tunni küberturvalisuse teemal, mille sõnum oli, et pahavarast on enim ohustatud nutiseadmed, sest nende viirustõrje peale inimesed sageli ei mõtle. Kalev Pihl, kes on Eesti Sertifitseerimiskeskuse AS juhatuse liige, pani nii mõnegi 10. klassi noore matemaatika kasulikkuse ja olulisuse peale mõtlema. Pärast tundi sõnas üks õpilane: "Nüüd ma hakkan küll matemaatikaga rohkem tegelema". Aitäh kõikidele külalistele!