Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Harjumaa algklasside etluskonkurss

2. aprillil toimus Püünsi Koolis Harjumaa algklasside etluskonkurss „Muusika sõnades – sõna helin”. Konkurss toimus neljas vanusekategoorias: 1., 2. ja 3. klassi õpilased esitasid luuletuse ja 4. klassi õpilased proosapala-jutukese. 1. klasside arvestuses pälvis eripreemia Naumi Liisa Vaher 1.c ( juhendaja Tiivi Väll), 2. klassidest tuli II kohale Fredi-Andreas Tendal 2.d (juhendaja Mariliis Tuulik), 3. klassidest sai eripreemia Sten Sergejev 3.a (juhendaja Tiina Liebert), 4. klassidest saavutas II koha Anne Magdalene Helles Borgen 4.d (juhendaja Eha Pajus). Konkursil esinesid meie koolist veel Retti-Lota Ilmjärv 2.a (juhendaja Riina Valma) ja Meribel Kuusik 4.e (juhendaja Jaanika Pärnamägi).