Teadmiskeskus
Füüsika õpikoda
Mälumäng
Huvikool Collegium Eruditionis
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

Õpilaste teadusfestival 2015

24. ja 25. aprillil 2015 korraldavad Eesti Teadusagentuur ning Energia Avastuskeskus Õpilaste Teadusfestivali, mis on pidu kõikidele teadushuvilistele lastele ja õpilastele, õpetajatele ja laspevanematele. Kutsume festivali külastama kõiki, kel teadus- või uurimishuvi ning kes ühel või teisel moel õpilasteadusest huvitatud on. 25. aprillil võib näha pealaval teaduskatseid tegemas Viimsi Kooli teadmiskeskuse õpilasi.

Kus üritus toimub?
Energia Avastuskeskuses Tallinnas.

Kes on üritusele oodatud?
Kõik, kes huvituvad uurimisest ning on vaimustunud teadusest. Eeskätt ootame festivalile noori, sest üritus pakub küllaga inspiratsiooni. Õpilased, kellel seisab uurimistöö koostamine alles ees, saavad näha, kui erinevatel teemal uurimistöid tehtud on, milliseid meetodeid kasutatud ning kuidas on uurimistulemused välja toodud. Ootame õpetajaid, et neid julgustada tegema põnevaid asju oma klassiruumis ja miks mitte sellest väljaspool. Ootame ka lapsevanemaid, sest nemad on toetajaks ja nõuandjaks lapsele igal sammul.

Kes üritusel esinevad?
Festivalil esinevad posterettekannetega selleaastase õpilaste teadustööde riikliku konkursi parimad. Ühtlasi valitakse välja riiklike auhindade saajad ning asutused ja ülikoolid annavad üle eriauhinnad. Ka külastajatel on võimalik postritega tutvuda ning oma lemmikud valida!

Lisaks saab näha teadusteatrite etendusi, osaleda teadustöötubades ning vaadata, mida põnevat teavad uurimisest algklasside lapsed. 25. aprillil esinevad ELINA BORN ja STIG RÄSTA!

Teadusfestivali päevajuht on Marek Sadam.

Üritus on õpilaspileti ettenäitamisel tasuta, kõigile teistele on sissepääs Energiakeskuse piletiga.
Kava: http://www.etag.ee/teadpop/opilaste-teadusfestival-2015/