Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

ÜRO simulatsioon Jüri Gümnaasiumis

27.−29. märtsini toimus Jüri Gümnaasiumis ÜRO simulatsioon, mille käigus arutlesid UNESCO ühendkoolide õpilased ÜRO-s 2015. aasta septembris vastu võetavate kestliku arengu eesmärkide üle.
Kohal olid noored 16 erinevast Eesti UNESCO ühendkoolist, lisaks külalised Lätist ja Ukrainast. Aruteludes keskenduti kvaliteetse hariduse, nüüdisaegse energiamajanduse, rahumeelsete ja kaasavate ühiskondade ja riikidevahelise ebavõrdsuse vähendamise olulisusele jätkusuutliku tuleviku tagamisel.
Komiteejuhid tõid eriliselt aktiivsete osalejatena välja juhuslikus järjekorras järgmised õpilased:
Mark Suhhin ja August Kavrus Narva Vanalinna Riigikoolist, Liisa Lehtmaa Vanalinna Hariduskolleegiumist, Mari-Ann Lepp Miina Härma Gümnaasiumist, Robert Derevski ja Ilmar Uduste Hugo Treffneri Gümnaasiumist, Kelly Kipper Rapla Vesiroosi Gümnaasiumist, Aivar Külle Noarootsi Gümnaasiumist, Klaus Eerik Tihhonov Jüri Gümnaasiumist, Gertrud Vahtra Viimsi Keskkoolist (juhendaja Mare Räis), Andrei Pankratov Mahtra Koolist.

5.-6. mail sõidavad üheksa õpilast preemiareisile Brüsselisse, kus tutvutakse Euroopa parlamendiga ning kohtutakse Eesti esindajatega.