Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Koolisisese mälumängumeistrivõistluste tulemused

Selgunud on Viimsi Kooli 2014/15 õppeaasta koolisisese mälumängumeistrivõistluste parimad. Sellel aastal osales rekordarv võistkondi – 118 (4.-7. kl 60 ja 8.-12. kl 58 võistkonda). Toimus kolm vooru, kus igas voorus küsiti 32 (4.-7. kl) või 45 (8.-12. kl) küsimust erinevatest valdkondadest: loodus, geograafia, majandus, teadus ja tehnika, teater, kunst, sport, meelelahutus jne.
Võistlus oli kuni viimase vooruni äärmiselt pingeline ja parimaid jäi mitmes klassiastmes lahutama ainult üks punkt ning keskkooliõpilaste arvestuses läks I koht jagamisele.
Parimad kilvarid selgitasime välja põhikoolis klassiastmete ja keskkooliõpilaste lõikes.
Tulemused:

4. klassid I koht 56 punkti 4e koosseisus Liisbet Rümmel, Oskar Kaasik, Steven Ernits ja Lars Liimets;
5. klassid I koht 58 punkti 5a koosseisus Sven Pärtel, Andreas Kepp, Andreas Lill ja Mark Sverker Saar;
6. klassid I koht 64 punkti 6c koosseisus Liis Tamberg, Markus Nigul, Kristofer Säälik ja Kristian Erik Papp;
7. klassid I koht 77 punkti 7e koosseisus Greeta Võsu, Anette Hallik ja Hugo Rebane;
8. klassid I koht 54 punkti 8e koosseisus Karl Joonas Alamaa, Janar Velleste ja Kevin-Karl Männiste;
9. klassid I koht 64 punkti 9b koosseisus Christin Liis Krass, Mark Kennert Vildmaus ja Eke Mauri Eli;
Keskkool I-II koht 59 punkti 10. klass koosseisus Merilyn Sepp, Laura Liisa Katariina Jürgenson, Hans-Joosep Hanson ja 11b koosseisus Kadri Orumaa, Lilith Napp, Mark Oskar Laur ja Martin Lauri.

Koondtabelitega saab tutvuda:

Suur tänu kõikidele meeskondadele, kes võistlusel osalesid. Eriline tänu klassijuhatajatele, kes olid abiks mälumängumeistrivõistluste korraldamisel.