Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Külalisõpetaja õigust õpetamas

Reedel 17. aprillil viis Tartu Ülikooli juuratudeng Merli Kesküla (ühtlasi Viimsi Kooli vilistlane) läbi õigusõpetuse tunni 11a klassi õpilastele. Tund toimus ELSA4Schools projekti raames. ELSA4Schools projektiga ühinenud juristid ja noored õigustudengid käivad üle Eesti keskkoolides ning viivad õpilastele läbi loenguid märtsist maini. Loengute kestvus on sõltuv kooli tavast ja võimalusest, kuid ei ole alla 45 minuti. Selleks aastaks on ettevalmistatud 3 teemat: sõnavabadus, tööleping, üürileping, millest saab kool välja valida endale sobivaima. Meie koolis läbi viidud tund keskendus sõnavabaduse temaatikale.