Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Avaleht
Andmekaitse tingimused
Koolivormi tellimine
PAKUME TÖÖD
Päevakava
Eelkool ja mängukool 2019/2020
Õppekava
Õpetajate konsultatsiooniajad
Õpilaspilet
Videod

  Otsing
Täppisotsing  

Põnevaid tegevusi koolivaheajaks

Viimsi Kooli teadmiskeskus koostööpartneritega pakub koolivaheajaks põnevaid tegevusi.
20. aprillil on 1. klasside õpilased oodatud kahes grupis Teaduslabori õppepäevale, kus tehakse koos juhendajatega põnevaid keemia-füüsikakatseid (grupid komplekteeritud).
20.-23. aprillini osalevad 6 Viimsi Kooli 3.-6. klassi õpilast TTÜ Mektory Tehnoloogia linnalaagris, kus tutvutakse programmeerimise, mäe- ja meresüsteemide instituudi, matemaatika-loodusteaduskonna ja robootikaklubi tegemistega.
23. aprillil kohtuvad Riigikogu lahtiste uste päeva raames mälumängus 6 kooli võistkonnad (sh Viimsi Kooli 10ml) Riigikogu ja Riigikogu Kantselei võistkondadega.
Nädal kulmineerub 24.-25. aprillil Energia Avastuskeskuses toimuva suurejoonelise Õpilaste Teadusfestivaliga, mis on pidu kõikidele teadushuvilistele lastele ja õpilastele, õpetajatele ja lapsevanematele. Kutsume festivali külastama kõiki, kel teadus- või uurimishuvi ning kes ühel või teisel moel õpilasteadusest huvitatud on. 25. aprillil võib näha pealaval teaduskatseid tegemas Viimsi Kooli teadmiskeskuse õpilasi. Täpsem info: http://www.etag.ee/teadpop/opilaste-teadusfestival-2015/