Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Põnevaid tegevusi koolivaheajaks

Viimsi Kooli teadmiskeskus koostööpartneritega pakub koolivaheajaks põnevaid tegevusi.
20. aprillil on 1. klasside õpilased oodatud kahes grupis Teaduslabori õppepäevale, kus tehakse koos juhendajatega põnevaid keemia-füüsikakatseid (grupid komplekteeritud).
20.-23. aprillini osalevad 6 Viimsi Kooli 3.-6. klassi õpilast TTÜ Mektory Tehnoloogia linnalaagris, kus tutvutakse programmeerimise, mäe- ja meresüsteemide instituudi, matemaatika-loodusteaduskonna ja robootikaklubi tegemistega.
23. aprillil kohtuvad Riigikogu lahtiste uste päeva raames mälumängus 6 kooli võistkonnad (sh Viimsi Kooli 10ml) Riigikogu ja Riigikogu Kantselei võistkondadega.
Nädal kulmineerub 24.-25. aprillil Energia Avastuskeskuses toimuva suurejoonelise Õpilaste Teadusfestivaliga, mis on pidu kõikidele teadushuvilistele lastele ja õpilastele, õpetajatele ja lapsevanematele. Kutsume festivali külastama kõiki, kel teadus- või uurimishuvi ning kes ühel või teisel moel õpilasteadusest huvitatud on. 25. aprillil võib näha pealaval teaduskatseid tegemas Viimsi Kooli teadmiskeskuse õpilasi. Täpsem info: http://www.etag.ee/teadpop/opilaste-teadusfestival-2015/