Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Näitetrupp EKSPERIMENT naasis Narvast kooliteatrite riigifestivalilt laureaaditiitliga

24.-25. aprillil toimus Narvas vabariiklik põhikooliastme riigifestival Kooliteater 2015, kus sel aastal osales 17 kooliteatrit 14 maakonnast, Tallinnast ja Tartust. Festivalile eelnesid maakondlikud eelvoorud, kus valiti huvitavad lavastused riigifestivalile.
Näitetrupi EKSPERIMENT lavastust „Maailma avastamine“ (J. Krossi „Maailma avastamine“ ja A. Baricco „Novecento“ ainetel) tunnustati laureaaditiitli ja parima lavakujunduse eripreemiaga. Lisaks sai Krevon Alet-Märtson (7.d) näitlejapreemia.

Žürii koosseisus Tiina Mälberg (Rakvere Teater), Rait Avestik (teatrikriitik) ja Maret Oomer (Eesti Harrastusteatrite Liit) hindas kõrgelt lavastuse komponeeritust ja ühtset tervikut, mõtte edasiandmist ja täpsust.
Trupp esines koosseisus: Emili Kelle, Elisabeth Madisson, Eliisabel Jõela, Iris Alev, Emily Bruus, Heleriin Lass, Linda Sootak, Alex Paul Pukk, Krevon Alet-Märtson, Ott Salla, Johann Hermlin, Pia Kai Sild, Triinu Roosna.
Palju õnne, EKSPERIMENT ja lavastaja Külli Täht!