Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Külastus sünkroontõlke kabinetti

Esmaspäeval, 27. aprillil külastasid 11b klassi humanitaarharu õpilased Tallinna Ülikooli sünkroontõlke kabinetti, mis toimus seekord juba kolmandat korda. Suulise tõlke õpetaja Ketlin Ruukel-Ikkonen rääkis tõlgiks õppimise võimalusest ülikoolis, tutvustas tõlgi tööd ja tõi näited märkmetehnikast, mida on tarvis suulise järeltõlke puhul. Kõik õpilased said ise spetsiaalsetes kabiinides proovida sünkroontõlget inglise keelest eesti keelde. Ka kõige osavamad mitkmiktegutsejad avastasid, et kuulata, mõelda ja kõneleda ühel ja samal ajal ei olegi kõige lihtsam. Aitäh Tallinna Ülikoolile põneva võimaluse eest!