Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Viktoriin "Noored Euroopa Metsades"

7. aprillil toimus Eesti Metsaseltsi poolt korraldatud rahvusvahelise viktoriini "Noored Euroopa Metsades" internetipõhine eelvoor. Eelvooru tulemuste põhjal valiti välja 15 võistkonda, kes pääsesid 28.-29. mail Luua Metsakoolis toimuvasse Eesti finaali. Viimsi Kooli 3-liikmelistest võistkondadest pääsesid finaali 8d klassi võistkond koosseisus Marianne Liisa Ojang, Ethel Kuusemäe ja Karl Joosep Kahk; 8e klassi võistkond koosseisus Kertu Saul, Karl Joonas Alamaa ja Marelle-Merita Seren; 11b klassi võistkond koosseisus Mark Oskar Laur, Lilith Napp ja Kadri Orumaa. Õpilasi juhendas õpetaja Kersti Ojassalu.
Hoiame omadele pöialt, et Viimsi Kooli võistkond pääseks rahvusvahelisse finaali, mis toimub 21.-24. septembril Rumeenias.