Teadmiskeskus
Bioloogia õpikoda
Mälumäng
Huvikool Collegium Eruditionis
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

Teaduse populariseerimise projektikonkurss

Teaduse populariseerimise projektikonkurssi korraldavad Haridus- ja Teadusministeerium ja SA Eesti Teadusagentuur. Konkursi eesmärk on toetada tegevusi, mille kaudu toimub teadustegevuse tutvustamine ja laiemale avalikkusele mõistetavamaks tegemine, teaduse, teadussaavutuste ja teadlaste töö populariseerimine ning huvi äratamine teadustegevuse ja teadlase elukutse vastu. Muuhulgas toetatakse tegevusi, millega äratada nooremate kooliõpilaste huvi teaduse ja tehnoloogia vastu; propageerida eesti keele kasutamist teaduskeelena; tutvustada interdistsiplinaarseid uurimissuundi. Sellel aastal laekus konkursile 141 taotlust kogusummas 1 579 740 euro eest (konkursil jagatav summa oli 202 000 eurot). Osalise või täieliku rahastuse said 30 projekti, nende hulgas Viimsi Kooli teadmiskeskuse Collegium Eruditionis projekt "Loodus-, täppis- ja tehnikateadused - meie teadlik valik III".