Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Tere tulemast näitusele „AMEERIKAT KUJUTADES“

Kas suudate kujutada ette üht riiki? Kas kunstiteosed väljendavad miljonite inimeste jagatud pärandit? Kas pintslitõmbed ja fotod saavad edastada ühte kirevat riiki ühendavaid mõtteid ja ideaale? USA Riiklik Humanitaarteaduste Toetusfond usub, et vastus kõigile neile küsimustele on „jah“. „Ameerikat kujutades“ on innovaatiline programm, mis aitab õpetada Ameerika ajalugu ja koosneb hoolikalt valitud meistriteostest mitmete sajandite pikkusest perioodist. Kollektsiooni on valitud kunstnikke alates esimestest Ameerika indiaanlaste käsitöölistest kuulsate USA arhitektideni. Näitus jutustab Ameerika lugu läbi kunsti. Näituse Picturing America, ehk Kujutades Ameerikat on meile vahendanud USA suursaatkond ja jääb huvilistele kooli raamatukogus vaatamiseks mai lõpuni.