Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Maakondlik vene keele olümpiaad

Neljapäeval, 30. aprillil toimus Kose Gümnaasiumis maakondlik 6.-7. klasside vene keele olümpiaad. 6. klasside arvestuses saavutas II koha Hannah Kurm 6a (juhendaja Eha Pajus) ja VI koha Kathleen Loss 6b (juhendaja Darja Vassiljeva Lankina). 7. klasside arvestuses tuli võitjaks Merilin Radvilavićius 7a (juhendaja Külli Alver) ja VI koha saavutas Rebecca Norman 7a (juhendaja Külli Alver). Viimsi Kooli esindasid veel Getriin Kotsar 7a (juhendaja Külli Alver), Tristan Aljamaa 6b (juhendaja Eha Pajus), Marten Raudi 6e (juhendaja Valentina Reinhold) ja Ave-Maria Aan (juhendaja Lissi Sau).