Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Programmeerimisvõistluse "Viimsi progeja 2015 - kood on põnev ja kasulik" tulemused

Viimsi Kooli teadmiskeskus Collegium Eruditionis kuulutas välja 18. märtsil programmeerimisvõistluse „Viimsi progeja 2015 – kood on põnev ja kasulik“. Sellel aastal oli lähteülesandeks muuta programmeerimise abil õppimine või õpetamine põnevamaks. Kasutades erinevaid keeli/keskkondi (Scratch, Javascript, Python jne) tuli programmeerida töötav programm, äpp, mäng vms, mida saaks kasutada õpilane kas uute teadmiste omandamiseks, õpitu kinnistamiseks või mis oleks abiks õpetajale tunni huvitavamaks muutmisel.
Nooremas vanuseastmes hindas žürii auhinnavääriliseks Randvere Kooli 5. klassi õpilase Ralf Marcus Veedleri astendamise äppi ja Viimsi Kooli 4c klassi õpilase Partik Tamme veebilehtede sirvimise äppi.
Keskmises vanuseastmes tõi žürii esile Anette Halliku 7e programmeeritud arvutusmängu matemaatika õppimiseks ja Sarah Marie Laidre 7c inglise-eesti keele sõnade õppimise programmi.

Suur tänu kõikidele programmeerijatele ja nende juhendajatele.

Programmeerimisvõistluse korraldamist toetasid: SA Eesti Teaduagentuur, Haridus-ja Teadusministeerium, Viimsi vald, Energia Avastuskeskus, TTÜ Ettevõtlus- ja Innovatsioonikeskus Mektory