Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

2014. aasta õpilasfirma EventSells Lastehaigla Toetusfondi tänuõhtul

Neljapäeval, 28. mail, käis Viimsi Keskkooli eelmise õppeaasta õpilasfirma EventSells'i esindaja Lisa Sabul Tallinna Lastehaigla Toetusfondi tänuõhtul, kus tänati kõiki, kes on 2014. aastal toeks olnud Lastehaiglale. Õpilasfirma EventSells oli eelmise aasta üks Hõbesponsoritest.

Tänuüritusel esines lastele ja külalistele humoorika kavaga 11-meheline a cappella grupp Yale' ülikoolist. Hiljem tehti kõigile tänuõhtule kutsututele tiir haiglaruumides, kus näidati uusi hädavajalikke aparaate, mis on hangitud tänu toetusfondi laekunud rahade eest. Näidati ka operatsiooniruume, kuhu sisenedes ka kõik külastajad rohelised kitlid, mütsid ja kilesussid jalga said panna, et end arstina tunda.
Enne tänukirjade üleandmist kõnelesid ning tänasid kõiki sponsoreid Toetusfondi direktor Inna Kramer, Lastehaigla juhatuse esimees Katrin Luts ning Toetusfondi patroon Evelin Ilves. Peale tänukirjade jagamist tulid inimesed üllatunult uurima, et kuidas üks õpilasfirma sellisele ideele tuli ning tänasid, et ka noorte seas heategevust levitatakse.

Õpilasfirma EventSells korraldas eelmisel kevadel koostöös Viimsi vallaga Suure Heategevuspäeva, mille jooksul koguti raha Tallinna Lastehaigla Toetusfondile. Hommikupoole toimus iga-aastane Viimsi Jooks ning õhtul korraldati Viimsi Keskkoolis ball, mille peaesinejaks oli ansambel Kõrsikud. Kogu päeva jooksul koguti Toetusfondile tähelepanuväärne 1900 eurot. Täname üritustel osalejaid. Toetusfondi tänuõhtul saime kinnituse, et abi läheb õigesse kohta.

Lisa Sabul
ÕF EventSells projektijuht