Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Projektid
Tervisekuu Viimsi Koolis
Eesti keele aasta 2019
Roheline Kool
Erasmus+ 2018/2019 "Koostöine õppimine"
KIK projektid
Õppijaks kujunedes (Erasmus+ õpiränne 2017/2018)
ICT in USE (Erasmus+)
Multiple Faces of Young Europe Unite in Diversity
What's up?!
Õppiv õpetaja - õppiv kool (Erasmus+ õpiränne)
Õppija arengut toetav õpetaja (Innove projekt)
Rahvusvahelised projektid 2015/2016
Rahvusvahelised projektid 2013-2015
Erasmus+ õpirände projekt 2014/2015
Be active. Stay healthy!
TreasureBooks
ESTIC - Sustainable School Policy
Creative Classroom
Üldõpetust toetav koostööprojekt

  Otsing
Täppisotsing  

Liikumisnädala kokkuvõtted

18. - 22. maini toimunud liikumis- ja tervisenädalal osutusid õues organiseeritud aktiivsed vahetunnid väga populaarseks. Õpilased ootasid järjekorras, et panna end proovile hüppenöörihüpetes ja täpsusvisetes asfaldile joonistatud noolemängualal. Õpiti uusi keksukummimänge, mängiti lohesaba jahti, lugude jutustamist mänguga "Pealuu", kalamehe mängu ning tõmmati ka köit. 1. klassid said hommikuringis harrastada Shindod, 2. ja 3. klassid Märtu Agu liikumistunni, 4. klassid uneteemalise loengu Unekliiniku töötajatelt ja 6. klassidel oli võimalus harjutada Kendo võitluskunsti. Samuti käisid kolmes klassis ka lapsevanemad aktiivse ja tervisliku eluviisi olulisest rääkimas. 

Hüppenöörihüpetes sai kõige rohkem järjestikkuseid hüppeid 30 sekundi jooksul Fjodor 4b klassist ning täpsusviskamises oli kõige parem käsi Karl-Kevin 1d klassist. 

Nädala jooksul võtsid 7 viieliikmelist õpetajate võistkonda osa sammulugemisvõistlusest, mille võitis Viimsi Keskkooli algkooli õpetajate punt. Iga võistkond aga ületas 350 000 sammu piiri. 

Liikumisnädala teisi pilte saab näha SIIN.

Liikumisnädalat organiseeriti osana projektist "Be active. Stay healthy!", mis on saanud rahastuse Nordplus juunior programmist.