Teadmiskeskus
Nõmme Põhikool
Merivälja Kool
Kurtna Kool
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

Elektroonikakursus "Digi"

Elektroonikakursus „Digi“ on õpilaste jaoks võimalus õppida kõrgemal tasemel elektroonikat kui seda võimaldab põhikooli või gümnaasiumi õppekava. Tekitatakse huvi arvutustehnika, elektroonika, elektromagnetismi ja riistvaraarenduse vastu. Elektroonika arendab õpilases süsteemset mõtlemist, andes põhikoolis ja gümnaasiumis omandatud teadmistele praktilise väljundi. Praktilise ja teoreetilise õppe kaudu omandavad huvilised baasteadmised iseseisvate katsete ja süsteemide planeerimiseks ning realiseerimiseks.

Keda ootame osalema?
Põhiastme (7.-9. kl) elektroonikahuvilisi õpilasi.

Õppekava maht
60 akadeemilist tundi, mis on jaotatud kolme õppeaasta peale.

Millal toimub?
Alates oktoobrikuust kolmapäeviti kell 16.30 - 17.15

Kus toimub?
Viimsi Kooli arvutiklassis C-137.

Õppemaks
Elektroonikakursuse "Digi" kuutasu 15 eurot tuleb maksta MTÜ Teadmiskeskus Collegium Eruditionis a/a Swedbangas EE472200221064825275 iga kuu 15. kuupäevaks. Maksekorralduse selgitusse tuleb kindlasti märkida koostöölepingu number, õpilase ees- ja perekonnanimi, makstava(d) kuu(d) ja viitenumber.

Registreerimine: http://www.eformular.com/sipelgas/elektroonikakursusdigi.html

Juhendaja: Aleks Koha