Teadmiskeskus
Nõmme Põhikool
Merivälja Kool
Kurtna Kool
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

Arhitektuuriring "Ruum ja vorm"

Arhitektuuriring „Ruum ja vorm“ tutvustab õpilasele arhitektuurialaseid oskusi ja teadmisi. Huviring toetab õpilase mitmekülgset arengut ning aitab arendada tema mõtlemis- ja arusaamisvõimet ruumilisest keskkonnast. Õpilases äratatakse huvi meie igapäeva elukeskkonna kujundamisprotsessi vastu. Õppesisus põimuvad loominguline ja eksperimenteeriv lähenemine ratsionaalse ja läbimõeldud otsustega. Oluline on õpilase oskus märgata ja väärtustada meid ümbritsevat ruumi ning pakkuda lahendusi, mis muudaksid seal viibimise kasutajasõbralikuks ja huvitavaks. Ainekava alusel toimuv õpe on mõeldud loomingulistele õpilastele, kes soovivad end arendada läbi käelise tegevuse.

Keda ootame osalema?
Alg- ja põhiastme (2.-6. kl) arhitektuuri- ja kunstihuvilisi õpilasi.

Õppekava maht
60 akadeemilist tundi, mis on jaotatud kahe aasta peale.

Millal toimub?
Alates oktoobrikuust reedeti: kell 14.15-15.00 (alustajad) ja kell 15.05-15.50 (jätkajad).

Kus toimub?
Viimsi Koolis klassiruumis A102.

Õppemaks
Arhitektuuriringi kuutasu 12 eurot tuleb maksta MTÜ Teadmiskeskus Collegium Eruditionis a/a Swedbangas EE612200221064825314 iga kuu 15. kuupäevaks. Maksekorralduse selgitusse tuleb kindlasti märkida koostöölepingu number, õpilase ees- ja perekonnanimi, makstava(d) kuu(d) ja viitenumber.

Registreerimine
2.-3. klass (alustajad) http://www.eformular.com/sipelgas/arhitektuuriring23.html

4.-6. klass (jätkajad) http://www.eformular.com/sipelgas/arhitektuuriring46.html

Juhendaja: Liisi Aomets