Viimsi kool on KiVa kool

Alates 2015. aasta sügisest on Viimsi Keskkool liitunud KiVa (Kiusamisvaba) koolide võrgustikuga. KiVa (Kiusamisvaba) kooli programm on Soome Haridusministeeriumi ülesandel ning Turu Ülikooli teadlaste poolt väljatöötatud tõenduspõhine programm, mis on aidanud oluliselt vähendada koolikiusamist ning õpilaste koolist väljalangevust Soome koolides. Ka Eestis laieneb programm iga-aastaselt, olles nüüdseks 32 koolis. Viimsi Keskkoolis viiakse KiVa programmi raames 1. - 6. klassides läbi KiVa tunde klassijuhatajate poolt ning KiVa tiim tegeleb pideva kiusamise juhtumitega. Täpsemalt KiVa programmist Viimsi koolis saate lugeda siit.