Kolm uut rahvusvahelist projekti

Kevadel esitas Viimsi kool kolm rahvusvahelise projekti taotlust, millele saadi positiivsed vastused ning see õppeaasta tuleb seega väga põnev. Projekt  "21. sajandi õppija" sai rahastust tänu Erasmus+ ning on mõeldud õpetajate täiendkoolitamiseks. Selle raames minnakse ka Norra kooli töövarjuks. Nordplus juuniori projekt EstWay on gümnaasiumi õpilasvahetuse projekt Norra kooliga, mille raames valmib rahvusvaheline online ajaleht. Need kaks projekti kestavad ühe õppeaasta. Kolmas projekt ICT in Use on suunatud III kooliastmele ja seotud nii õpilaste kui õpetajate info-ja kommunikatsioonitehnoloogiliste pädevuste arendamisega ning kestab kaks aastat. See on samuti saanud rahastust Erasmus+.