Viimsi Kooli spordipäev üleeuroopalise liikumisnädala raames 9. september

1.- 3. klasside spordipäev toimub 09.09.2015 Haabneeme rannas ajavahemikul 08.30-13.00.
Söömine toimub jooksvalt pärast spordipäeva.
Tegevustele kulub umbes 2 tundi.

4.- 8. klassidele ja 9.-12.klasside tütarlastele toimub 10 km matk valla ja RMK teedel. 4. - 8. klasside stardid on 5 minutiste vahedega, 4. klass alustab 8.30. Täpsem ajakava on SIIN.

Matka kontrollpunktides lahendatakse QR koodiga saadud ülesandeid. Juhis QR koodidega tööks saad kätte SIIT.
Matka lõpus koostatakse kontrollpunktides saadud sõnu kasutades luuletus või jutt.

9.-12.klasside noormeestele toimub 8 km jooks.
Start kell 9.00

Joosta saavad ka õpilased 7.-8. klassidest, kes on ennast registreerinud klassijuhataja või kehalise kasvatuse õpetaja juures. 9.-12. klasside jooksu korraldab Ahmed Porkveli. Registreeritud õpilaste jooksu korraldab Sirje Vigla. Start 9.15 spordikompleksi taga.

Söömine toimub jooksvalt pärast spordipäeva.