Viimsi kooli infolaat ja Viimsi turvalisuspäev 12. septembril

Laupäeval, 12. septembril 2015 kell 11.00 -14:00 toimub juba traditsiooniline Viimsi Kooli Infolaat ja Viimsi Turvalisuspäev, Viimsi Keskkooli siseruumides ja parklas. Kooli Infolaada külastajad kattuvad suuresti ka Turvalisuspäeva sihtgrupiga, milleks on pered ja lapsevanemad.

Viimsi Kooli Infolaada eesmärk on:
• tutvustada vaba-aja veetmise võimalusi meie vallas ja lähiümbruses
• anda ülevaade Viimsi koolides töötavatest huviringidest, trennidest, spordiklubidest

Nagu juba varasemad aastad on näidanud, on infolaat tõeliselt meeleolukas üritus, kus peale info jagamise saab osta raamatuid, õpikutele kilekaasi ja õpilaste enda valmistatud maiustusi. Laadal on võimalus tellida koolivormi ja samuti on väljas koolivormi taaskasutuse lett, mis on aasta-aastal üha populaarsem.

Lisaks toimub laval meelelahutusprogramm, kus astuvad üles mitmed Infolaadal osalejad!

Viimsi Turvalisuspäeva ürituse jätkuv eesmärk on anda viimsilastele igakülgset teavet, kuidas tagada enda ja oma lähedaste turvalisus ning kaitsta oma vara. Viimsi Turvalisuspäeval antakse vallaelanikele asjalikke nõuandeid turvalisuse, tuleohutuse, tervishoiu, liiklusturvalisuse, koduse vara kaitse, vältimatu abi ja muude turvalisusega seotud probleemide valdkonnas. Turvalisuspäeval tutvustatakse turvalisuse tagamisega seotud riiklikke asutusi ja nende tegevuse eesmärke.

AVATUD ON KOHVIK!

ÜRITUS ON KÕIKIDELE TASUTA!