XVI kindral Johan Laidoneri olümpiateatejooks

Neljapäeval, 24. septembril toimus XVI kindral Johan Laidoneri olümpiateatejooks. Gümnaasiumiõpilaste arvestuses saavutas Viimsi Kooli tüdrukute võistkond III koha, poiste võistkond IV koha ja põhikooliõpilaste arvestuses saadi V koht.

Gümnaasiumi tüdrukute võistkonda kuulusid: Kaisa Varik 10ml, Celine Tippo 10ms, Pia Kai Sild 10ms, Hanna Orumaa 10ms, Christin Liis Krass 10ms, Sandra Raag 10hm, Dorel Tooming 10ms ja Susannah Kaul 10ml.

Gümnaasiumi poiste võistkonda kuulusid: Alex Roosalu 10hm, Martin Luts 10ms, Johann Hermlin 10ms, Joosep Pajus 10hm, Daniel Zayas 10ms, Gregor Mataloja 10ms, Rinel Pius 10ml ja Armin Evert Lelle 10ml.

Põhikooli võistkonda kuulusid: Karolina Roos 6b, Helena Papstel 6d, Sandra Papstel 6d, Robin Aabreldaal 6b, Erko Elbrecht 6e, Marie Kilp 9e, Eva Katarina Tambets 7g ja Brita Peerna 7g.

Õpilasi juhendasid õpetajad Eha Rünne, Sirje Vigla, Marika Seppor, Ahmed Porkveli ja Mirkko Kiiss.