Maris Alev ja Martin Pankratov on kutsutud esitlema oma uurimistööde tulemusi Eesti Füüsika Seltsi täppisteaduste sügiskooli

12b klassi õpilase Maris Alevi uurimus "Päikesepatarei Hynadi Mono-cristall HiS260MG tööga tutvumine reaalse kasutamise näitel" ja 12b klassi õpilase Martin Pankratovi uurimus "Eluhoonete tulekahjude arvu sõltuvus õhutemperatuurist 2012-2014" esitati kevadel Tartu Ülikooli koolifüüsika keskuse ja Eesti Füüsika Seltsi poolt väljakuulutatud õpilaste füüsikaalaste uurimistööde konkursile. Õpilaste juhendajaks oli füüsikaõpetaja Ingrid Rõigas. Tööd äratasid tähelepanu ja noored paluti osalema 30.oktoobrist 1.novembrini toimuvasse täppisteaduste sügiskooli tegemistes. Vt lisa SIIT.