Teadmiskeskus
Bioloogia õpikoda
Mälumäng
Huvikool Collegium Eruditionis
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

Mälumängumeistrivõistlused

Viimsi Kooli teadmiskeskus koostöös klassijuhatajatega jätkab ka sellel õppeaastal koolisiseste mälumängumeistrivõistluste korraldamist, mille eesmärgiks on õpilaste silmaringi laiendamine ja ettevalmistus piirkondlikeks mälumängumeistrivõistlusteks. Õppeaastal jooksul toimub kolm vooru: I voor 12.-16. oktoober, II voor 11.-15. jaanuar ja III voor 4.-8. aprill.
Sellel aastal on registreeritud rekordarv osalejaid – 740 kilvarit Viimsi valla koolidest (Viimsist 485, Haabneemest 169 ja Randverest 86).

4.-7. klassidele toimub esmakordselt veebipõhine turniir, kus esitatakse 32 küsimust ja 8.-12. klassile 45 küsimust erinevatest teemavaldkondadest nagu estica, loodus, ajalugu, sport, geograafia, varia, meelelahutus, teater, kino, muusika, kunst, kirjandus, poliitika, majandus, teadus jne.
Ülevaade turniiri seisust saab olema nähtav: http://www.viimsi.edu.ee/index.php?id=69221