Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Teadmiskeskuse sügisene linnalaager "Käed külge"!

21.-22. oktoobril toimus Viimsi Koolis 3.-5. klassi õpilastele mõeldud sügisene linnalaager „Käed külge“. Kahe päeva jooksul oli huvilistel võimalus osaleda 4 praktilises töötoas: 3D maailm, 3D maailm – kuidas robotid seda näevad, arhitektuur kui loovuse allikas ja taibukad lahendused. Linnalaagris osales kokku 42 huvilist Viimsi Koolist , Püünsi Koolist, Haabneeme Koolist, Randvere Koolist ja Gustav Adolfi Gümnaasiumist.

Osalejad said esmased teadmised 3D-kujundamisest ja printimisest, meisterdati elektromagnet, uuriti keemilise reaktsiooni tasakaalu ja spektrivärvide liitmist, pandi meeskondades kokku töötav robot ning rakendati loovust arhitektuuriliste ülesannete lahendamisel. Suur tänu kõikidele osalejatele ja juhendajatele.
Pildimeenutus toimunud linnalaagrist: https://picasaweb.google.com/110132570308770716039/SugislaagerKaedKulge