Teadmiskeskus
Füüsika õpikoda
Mälumäng
Huvikool Collegium Eruditionis
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

Robootikavõistluse tulemused

Esmaspäeval, 2. novembril toimus Viimsi Kooli teadmiskeskuse LEGO Sumo ja joonejärgijate robootikavõistlus, kus selgitati välja teadmiskeskuse esindus rahvusvahelisele robootikavõistlusele Robotex 2015.
LEGO Sumo turniiril jäi alistamatuks robot Zumo (Jorgen Tiigisoon 8c). II koha saavutas robot Sumps (Patrik Tamm 5c ja Breiton Peerna 5c) ja III koha robot Brobot (Rasmus Eerik Varik 6b klass Haabneeme Kool).

Joonejärgijate võistlusel läks I koht robotile Blue Falcon 2.0 (Jan Rain Laansalu, Freddy Aleksander Uustalu ja Ralf Marcus Veedler 6. klass – Randvere Kool).
Nimetatud meeskonnad lähevad võistlema Robotexile, mis toimub sellel aastal 4.-6. detsembrini TTÜ Spodrihoones.
Suur tänu kõikidele osalejatele ja õpilaste juhendajale Aleks Kohale.
Pildimeenutus: https://picasaweb.google.com/110132570308770716039/Robootikavoistlus?authkey=Gv1sRgCMetmuCmtMjknQE