Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

TTÜ Mektory Tehnoloogiakool ja Swedbank kutsuvad kooliõpilasi osalema äriideede konkursil Bright Minds!

Konkurss pakub ettevõtlikele noortele võimaluse koos meeskonnaga anda tiivad oma ideedele ning osaleda tasuta start-up koolitusprogrammis, mis toimub maakondades ajavahemikul detsember 2015 - märts 2016. Konkursi koostööpartneriks on Viimsi Kool ja Harjumaa koolituspäevad toimuvad meie koolis.
Äriideede konkursi Bright Minds kick-off üritus toimub juba 26.11.2015 TTÜ innovatsiooni- ja ettevõtluskeskuses Mektory, kus inspireerivate loengute ja seminaridega esinevad edukad noored mitmetest tuntud start-upidest nagu Taxify, Transferwise, Bit by Bit ja 3D Printer OS.

Konkursi täpsemad tingimused ja registreerumine aadressil: www.ttu.ee/BrightMinds

Konkursi auhinnafond on 6000 eurot.
Registreerumise tähtaeg on 19.11.2015