Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Helkuripuud Viimsis

Seoses Eesti noorsootöö nädalaga osalesid Viimsi Kooli 1.-6.klasside õpilased 2.-6. nov. ülevallalises helkurite valmistamise projektis. Nädala jooksul sai iga õpilane valmistada omanäolise helkuri, mis riputati kooli ees kasvavatele puudele.
Helkuripuult on kõigil valla elanikel võimalus endale sobiv helkur leida, kui see veel puudub.
Projekti üks eesmärkidest oli propageerida helkuri kandmist, et olla pimedal ajal liiklejana nähtav!
Kõik pildid, mis said helkurite valmistamisest kogu vallas tehtud on üleval Viimsi Huvikeskuse facebooki lehel .
Suur tänu helkuripuude projektis osalemise eest! Ilusat sügist ja turvalist liiklemist!