Jäätmeteemaline viktoriin

Ajavahemikus 21.–29. november 2015 toimub seitsmes Euroopa jäätmetekke vähendamise nädal (EWWR), mille eesmärk on näidata, kuidas tarbimisele suunatud ühiskond mõjutab keskkonda ning rõhutada jäätmetekke vähendamise ja säästva eluviisi omavahelist seost. Selle aasta teema on dematerialiseerumine ja hüüdlauseks "Vähem on rohkem"! Selle nädala raames korraldas Keskkonnaamet 6.-7. klassi õpilastele jäätmetekke vähendamise teemalise viktoriini.

Harjumaa ja Tallinna piirkonna viktoriin toimus 24. novembril. Harjumaa koolide arvestuses sai Viimsi Kooli 7g klassi võistkond koosseisus Karoliina Johanna Freiberg, Lola-Mariin Kuus, Kristiina Kivimäe ja Robert Laidvee 4.- 5 koha. Õpilasi juhendas õpetaja Kersti Ojassalu.