Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Suurepärased tulemused üleriigilise koolinoorte mälumängumeistrivõistluste piirkonnavoorust!

Kolmapäeval, 25. novembril toimus Viimsi Koolis XIII üleriigilise koolinoorte mälumängumeistrivõistluste piirkonnavoor, millest võttis osa 54 meeskonda Tallinna ja Harjumaa koolidest. Suurepäraseid teadmisi näitasid Viimsi Kooli kilvarid, kes saavutasid Harjumaa põhikoolide arvestuses I ja II koha! I koha võitnud 9e klassi meeskonda kuulusid Laura Lisa Rikkand, Markus Meresma, Janar Velleste ja Karl Joonas Alamaa. II koha saavutanud 8a klassi meeskond võistles koosseisus Merilin Radvilavićius, Viktoria Jefimova, Mark Tambik ja Carl-Christjan Bogoslovski.

Viimsi Kooli 9d klassi võistkond koosseisus Marianne Liisa Ojang, Sander Saluste, Ethel Kuusemäe ja Mihkel Kaalep saavutas IV koha. Harjumaa gümnaasiumide arvestuses tuli 11ml klassi võistkond koosseisus Laura Liisa Katariina Jürgenson, Ann-Katriin Kelder, Wiljar Lobjakas ja Markus Maasing V kohale.

Viimsi Kooli esindasid veel:
Hannes Ruusmaa 10ml
Sten-Jan Sarv 10ml
Ott Salla 10ml

Lilith Napp 12b
Mark Oskar Laur 12b
Kadri Orumaa 12b
Martin Lauri 12b

Meeskondi juhendasid õpetajad Kersti Ojassalu ja Peeter Sipelgas.

Võidukad meeskonnad!