Jooksuvahetunni kiireimad selgunud

Aktiivsete vahetundide raames algasid novembris jooksuvahetunnid, kus poisid ja tüdrukud 3.- 5. klassidest said mõõtu võtta ümber koolimaja jooksus. Täna toimus finaal kiireimate vahel. Poiste arvestuses võitis Sergei (4c), teine oli Patrick (4b) ja kolmas Gregor (3d). Tüdrukute arvestuses jäid Liselle (3a) ja Liisa (3d) esikohta jagama. Vahetunde aitavad korraldada noored mängujuhid, kes ühtlasi viivad teisipäeviti läbi mänguvahetunde 1. ja 2. klassidele. Liikumisvahetundide eesmärgiks on propageerida aktiivset liikumist vahetunnis. Iga kuu liikumisvahetundide teema vahetub.