Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Täname ja tunnustame

2015. aasta viimasel koolipäeval kuulutasime välja kooliastmete aasta õpetajad, klassijuhatajad, aasta kolleegi ja silmapaistva teo. Sel aastal esmakordselt palusime lisaks personalile ka õpilastel ja lapsevanematel oma arvamust avaldada.

Me täname ja tunnustame

AASTA ÕPETAJA 2015

Kokku esitati aasta õpetaja nominendiks 80 õpetajat. III kooliastmes kogusid võrdselt hääli 3 õpetajat.

I kooliaste – Tea Reinberk

II kooliaste – Jaanika Sarv

III kooliaste – Kairy Nahkur, Ingrid Rõigas, Peeter Sipelgas

Gümnaasium – Valentina Reinhold

AASTA KLASSIJUHATAJA 2015

Kokku esitati 48 nominenti.

I kooliaste – Küllike Tilk

II kooliaste – Jana Tiits

III kooliaste – Liis Remmel

Gümnaasium – Kätlin Puhmaste

AASTA KOLLEEG 2015

Aasta kolleegi said valida ainult kooli töötajad. Kokku esitati 28 nominenti.

Aasta kolleeg on Merike Hindreus.

AASTA TEGU

Aasta tegude nimekiri oli väga pikk. Kevadel, mai lõpus, kui jagasime 2014/15. õppeaasta tublimatele Aasta Tegijate tiitleid, siis sai autasustatud aasta teo tiitliga kolm tähelepanuväärset projekti: Helisev muusika, TreasureBooks projekt ja Külli Tähe näiteringi „Eksperiment“ saavutused. Nende kõrvale lisandunud veel ülekaaluka häältesaagi saanud aasta tegu: Viimsi valla staadion.

Juhtkonna eripreemiaga tunnustasime omanäolisteks ja uuenduslikeks arenenud tegemisi ja sündmusi. Aitäh meie igapäevaelu elavdamise ja heade emotsioonide tekitamise eest kooliraamatukogu meeskonnale: Aime Miil ja Anne Pürg.