Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

2. - 4. klassi poiste joonistamispäev

Teisipäeval, 19. jaanuaril toimus Loksa Gümnaasiumis 2.-4. klassi poiste joonistamispäev teemal "Kõige stiilsem auto". Viimsi Kooli esindasid joonistamispäeval Maddox Lastik 2a (juhendaja Marika Liivandi), Mikk Mikael Grepp 2b (juhendaja Heli Piirmann), Taaniel Vananurm 2c (juhendaja Tiivi Väll), Kevin Marten Nelson 2d (juhendaja Küllike Tilk), Sigmund Villumson 3a (juhendaja Riina Valma), Romet Kraus 3b (juhendaja Laura Altenberg), Tristan Aik Sild 3c (juhendaja Tea Reinberk), Artur Tomberg 3d (juhendaja Mariliis Tuulik), Raiko Keinast 4a (juhendaja Tiina Liebert), Jonas Meetua 4b (juhendaja Kristiina Leppik) ja Erik Kristofer Mõtsmees 4c (juhendaja Taimi Pärnpuu).