Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Viimsi Koolis toimus IV vabariiklik internetipõhine kõnevõistlus

21. jaanuaril 2016 toimus Viimsi Koolis internetipõhise kõnevõistluse lõppvoor. Kõnevõistluse teema oli sel aastal "Eesti riik on kulukas ja Eesti riik on kallis. Ta on kulukas kodaniku rahataskule ja ta on kallis kodaniku südamele“ (Lennart Meri). Kõnevõistlusest võttis osa 22 õpilast, lõppvooru pääses 10 õpilast.
Kahe vooru tulemused:
I koht Christin Liis Krass 10ms Viimsi Keskkoolist (juhendaja Liis Remmel);
II koht Laura Liisa Katariina Jürgenson 11ml Viimsi Keskkoolist (juhendaja Riita Järve);
III koht Lea Lopp Ülenurme gümnaasiumist (juhendaja Merlin Ponna).

Lõppvoorus osalesid veel Laura Puura ja Liisa Ševtšuk Tallinna Reaalkoolist (juhendaja Ülle Salumäe) ja Viimsi Keskkoolist Kadri Orumaa 12b (juhendaja Kirsi Rannaste); Hans-Joosep Hanson 11ml (juhendaja Riita Järve); Eingard Tops 10ms, Rea Rikko 10ms, Miia Varik 10ms (juhendaja Liis Remmel).

Lõppvooru kohtunikud olid Mikk Leedjärv, Alge Ilosaar ja Aivar Koks.
Internetipõhise vooru kõnesid hindasid õpetajad Kirsi Rannaste, Riita Järve, Kristiine Kurema, Reili Reintal ja Grete Rohi.
Kõnevõistluse korraldasid Kirsi Rannaste ja Liis Remmel; internetipõhise osa Vilve Roosioks.
Täname kõiki kõnevõistlusest osavõtjaid.