Luuleteatrite festival Tuulelapsed Jõgeval

22.-23. jaanuaril toimus luuleteatrite festival Jõgeval. Viimsi Koolist osales kaks truppi: põhikooli näitering Eksperiment (juhendaja Külli Täht) ja algkoolitrupp Wilhelmiine (juhendaja Maarika Koks).
Üle Eesti oli kokku sõitnud oma kavasid esitama 30 truppi, et ette kanda H. Vilepi, I. Trulli ja J. Vaiksoo luuletustest kokku pandud etendusi.
Näiteringi Eksperiment tunnustati STIILIPUHTUSE ERIPREEMIAGA, näitlejapreemiad pälvisid Alex Paul Pukk (9.f) ja Linda Sootak (9.f).
Näiterigist Wilhelmiine said näitlejapreemiad Sten Markus Sirel (1.b) ja Johanna Vassiljev (1.a).