Teaduslahing 2016

Teisipäeval, 26. jaanuaril toimus Saue Gümnaasiumis Teaduslahing 2016 Harjumaa voor. Teaduslahing on võistlus koolinoortele, mis toob õpilased põnevasse loodus- ja täppisteaduste maailma. Igapäevaelus ette tulevatele probleemidele ja teaduslikele küsimustele pannakse käed külge ning leitakse läbi katsetamise ja meeskonnatöö lahendus. Viimsi Kooli esindasid võistlusel 8a klassi meeskond koosseisus Carl-Christjan Bogoslovski, Merilin Radvilavićius, Adel Müürsepp ja 9e klassi meeskond koosseisus Laura Lisa Rikkand, Marelle-Merita Seren, Markus Meresma (juhendajaks Peeter Sipelgas). Võistluse tulemused selguvad veebruarikuu keskel.